Ararsın.com logo
Hızlı Arama
Reklam Ver
Üye Girişi

Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas)

Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas)

İletişim Bilgileri

Harita

Firma Tanıtımı

Hizmet Tanıtımı

2001'den beri hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz.

Hizmet Bölgesi

Hizmet bölgesi belirtilmemiştir.

Tanıtım

Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas)


Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas), Telekomünikasyon sektörünün öncülerinden birisidir. Yozgat ili Yerköy ilçesinde yer alan firma, uzun yıllar önce büyük gayelerle yola çıkmıştır. Bölgesinde vatandaşların Telekomünikasyon alanında ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak, her zaman tercih edilen bir firma olmak hedefiyle çalışmalarına başlamış, kısa sürede de çok yoğun bir ilgi görmeyi başarmıştır. İlk günden itibaren ilinin Telekomünikasyon arasında en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen haline gelmiş olsa da başarılarını hiçbir zaman yeterli görmemiş, hep daha iyisi, hep daha kalitelisi için çalışmalarını sürdürmüştür.

Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) daima alanında uzman, eğitimlerini tamamlamış, dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştirmeyi vazife edinen, güler yüzlü hizmet ayrıcalığının bütün müşterilerinin hakkı olduğunu bilen bir ekibe sahiptir. Ekip, sektöründeki gelişmeleri çok yakından takip etmekte, en son yeniliklerin dahi firma bünyesinde çok kısa sürede hayat bulmasını sağlamaktadır. Telekomünikasyon sektörünün çok hızlı bir değişim ve gelişim içinde olduğunun bilinciyle kendilerini geliştirmekte, müşterilerinin karşısına daima dünya standartlarında hizmetlerle çıkmayı başarmaktadırlar.

Telekomünikasyon alanında başarının devamlılığı kaliteli hizmettir. Firma, bunun farkında olarak her zaman prensip sahibi, yasal prosedürlere sonuna kadar riayet eden bir yapıdadır. Ortaya koyduğu çalışmalarla sadece müşterilerinin değil, rakiplerinin de saygısını kazanmayı amaçlamakta, bunu başardığı için de Yozgat ilinde en fazla tavsiye edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) İletişim Bilgileri


Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) bölgesinde Telekomünikasyon arayışında olan kişilerce her gün merak edilmektedir. Özellikle de firmanın nerede olduğu, nasıl bulunacağı gerek en yakın noktalardan gerekse uzaklardan ulaşmak isteyenlerin nasıl bir yol takip etmeleri gerektiği araştırılmaktadır. Firma yol tarifi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilir, en basit nasıl gidebileceğinizi ya da yakın lokasyonunuzda bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz.

Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) ile iletişime geçmek için her zaman firmaya gitmenize gerek yoktur. Çalışmalarıyla, hizmetleriyle, kampanyalarıyla alakalı merak ettiklerinizi telefon ile de sorabilirsiniz. Çağrı merkezleri mesai saatleri içerisinde sürekli açık bulunuyor ve her zaman sizi karşılayacak bir çağrı personeli bulabiliyorsunuz. Böylece sektör hakkında, mesai saatleri, güncel fiyatları, adres bilgileri gibi bütün detayları telefon yoluyla öğrenebilirsiniz. Firma telefon numarası ise şu şekildedir:

Telefon : 03545169899
Telefon : 03545169899

Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) ile iletişime geçebileceğiniz tek kanal telefon numaraları değil. Aynı zamanda fax numaraları ile de iletişim kurabilir, merak ettiklerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz. Kısa sürede fakslarınızı görecekler ve karşılık vereceklerdir. Çünkü firma her zaman müşterileriyle sağlam ilişkiler geliştirmeleri gerektiğine inanıyor, sağlıklı iletişim kanallarını her zaman açık tutmaya gayret ediyorlar. Bütün bunlar da firmanın sektördeki başarı basamaklarında daima daha yukarıya tırmanmasını sağlıyor.

Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) müşterileriyle her zaman iletişim halinde kalmaya büyük önem veriyor. Bu nedenle kullanıcı dostu, oldukça iyi hazırlanmış, hızlı ve estetik bir firma web sitesi bulunuyor. Web siteleri üzerinden daha detaylı bilgilere, kampanyalarına, vizyonlarına, misyonlarına ulaşabiliyor, hizmetleri hakkında ayrıntılara erişebiliyorsunuz.

Telekomünikasyon alanında seçkin bir yere sahip olan Yozgat Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) ile mail adresi üzerinden de iletişime geçebiliyor, akınızdaki soruları sorarak cevaplarını alabiliyorsunuz. Firma mail adresi ile ilettiğiniz sorulara, taleplere, istek veya önerilere en hızlı şekilde karşılık veriyor. Sayfamızda bizler de firmanın bütün iletişim bilgilerine ulaşabilmenize imkan veriyoruz.

Zaman zaman Yozgat Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) mesai saatleri, açılış – kapanış saatleri merak ediliyor. Mesai saatlerine ait detaylar yılın belli dilimlerinde değişebiliyor ve bizler burada firma mesai saatleri hakkında en güncel bilgilere yer veriyoruz. Böylece sayfamızı takip ederek firmanın açılış ve kapanış saatlerini öğrenebilirsiniz.

Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) Fiyat Avantajları


Telekomünikasyon firmaları arasında araştırma yapan müşterilerin en çok merak ettikleri konulardan birisi fiyatlar olmaktadır. Bunun nedeni ise her alanda olduğu gibi burada da müşterilerin belli bir bütçelerinin olması ve darda kalmamak adına bütçelerine en uygun tercihi yapmaya çalışmalarıdır. Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) her alanda olduğu gibi fiyatları ile de müşterilerini gözetiyor, her zaman kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet ayrıcalığını uygun fiyat avantajlarıyla taçlandırmaya çalışıyor.

Bütçe dostu fiyat avantajlarıyla öne çıkmayı ilke haline getirmiş olsa dahi Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) zaman zaman çeşitli kampanya ve indirimler de uyguluyor. Bu sayede hizmetlerini müşterilerinin bütçelerine daha uygun hale getiriyor ve daha fazla avantaj elde etme fırsatı elde ediyorsunuz. Sayfamızda bizler de firmanın düzenlemiş olduğu kampanyaları, fırsat indirimlerini, kataloglarını en güncel halleriyle sizlere ulaştırıyoruz.

Firma rehberimizde Yerköy Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) hakkında bütün detaylara yer veriyoruz. En güncel halleriyle ve en kapsamlı biçimde bütün aradıklarınıza ulaşabilir, firmanın ürün ve hizmetleri hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinden adreslerine kadar detayları bulabilirsiniz.

0
Sayfa Ziyaret Sayısı
0
Ziyaretçi Yorumları
0
Toplam Değerlendirme

Detay

Yerköy 7 Molu Türk Telekom Grubu (mehmet Erciyas) Mehmet Erciyas) firması Yozgat ilinde Yerköy ilçesinde Telekomünikasyon kategorisinde hizmet vermektedir ve bu sayfadaki bilgilerden firma ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Telekomünikasyon Yozgat

Telekomünikasyon Yerköy

Yozgat Telekomünikasyon

Yerköy Telekomünikasyon

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 08:00 - 18:00
  • Salı 08:00 - 18:00
  • Çarşamba 08:00 - 18:00
  • Perşembe 08:00 - 18:00
  • Cuma 08:00 - 18:00
  • Cumartesi 08:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

Yetkiliye mesaj at