Yasal Bildiriler

Bildiriler

Ararsin.com Yasal Bildiriler Bölümü

Ararsın.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.

İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSIS'cle yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.

Ararsın.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin: site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.

Ararsın.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.

Ararsın.com, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

Ararsın.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılıdığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

Ararsın.com üzerinden herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.

Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Ararsın.com 'u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.